

Twee in een stylus, stylus voor het touchscreen maar ook een echte balpen
Met deze stylus kunt u het touchscreen scherm bedienen, maar ook echt schrijven, handig dus!
Als u veel met de tablet werkt en ook veel schrijft (tegelijkertijd), dan kunt u met deze twee in één stylus balpen beide handelingen uitvoeren. Met de achterkant kunt u het beeldscherm van de tablet of smartphone bedienen, met de voorkant kunt u echt schrijven!
Deze styluspen is dus ideaal voor als u veel moet switchen tussen schrijven en het werken op uw mobiele telefoon.
Waar deze stylus (beeldschermpen) ook ideaal geschikt voor is, is voor in de winkel. De medewerkers kunnen dan makkelijk een touchscreen bedienen, maar ook aantekeningen maken. Vaak moeten de winkelbedienden dingen opschrijven, maar een seconde later werken zij met een touchscreen kassa in de winkel, supermarkt of bouwmarkt. De winkelmedewerker kan zeer snel overschakelen met deze touchscreen pen.
Met behulp van de clip, kan deze stylus gemakkelijk aan het borstzakje worden bevestigd van uw overhemd of werkshirt.
De achterkant van deze stylus heeft een rubberen ronde kant, waarmee u een aanraak beeldscherm kunt bedienen. De voorkant van deze stylus is een echte balpen, waarmee u kunt schrijven. De punt is mooi dun, waardoor uw netjes kunt schrijven.
Roze, Wit, Zilver en Zwart zijn de kleuren waarin deze stylus besteld kan worden.
De totale lengte van deze pen is : 13,5 cm en de behuizing is van roestvrijstaal (RVS)
Geschikt voor
Je bent misschien ook geïnteresseerd in