- Nieuw

Bescherming tegen krassen op het scherm van de Garmin Forerunner 970
Wanneer u uw Garmin Forerunner 970 sporthorloge vaak gebruikt, kan het zijn dat er per ongeluk een kras op het touchscreen scherm komt. Dit wilt u natuurlijk voorkomen. Met dit dunne, maar erg sterke glasplaatje voorkomt u krassen op het scherm zelf. Vaak komen krassen op het display van het horloge tijdens een survival run, mudd run of andere buitenactiviteit. Denk bijvoorbeeld aan zand en modder die op het sporthorloge komt.
Dit glasplaatje is makkelijk aan te brengen, het zuigt zichzelf namelijk vast op het touchscreen van de Garmin Forerunner 970.
Om het scherm goed te reinigen voordat de screenprotector wordt aangebracht worden er twee schoonmaakdoekjes meegeleverd. Hiermee kan het scherm goed worden schoongemaakt, en vetvrij worden gemaakt voordat de protector wordt geplaatst.
Voorkom krassen, krasjes, beschadigingen of een grote kras op het LCD scherm van de Garmin Forerunner 970 met deze dit zeer kraswerende glasplaatje. Ideaal!
Heeft u liever een screenprotector van kunststof, dan kunt u deze hier bekijken. De verschillen tussen een screenprotector van glas of kunststof, kunt u hier lezen.
Geschikt voor
Je bent misschien ook geïnteresseerd in